229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vente pusztai parkrészlet, 1917

410. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

Vente pusztai parkrészlet, 1917

olaj, vászon

100*80,5 cm

j.j.l.: Bosznay, b.l.: Ventepuszta 17

sérült