229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Bódi tó partján

411. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)

A Bódi tó partján

olaj, vászon

53*67 cm

j.n. vakrámán autográf felirat: az alsóbányai Bódi tó Verestanya 1937 Balla Béla