229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tihanyi móló

496. Csebi-Pogány István (Szombathely, 1908 - Balatonfüred, 1979)

Tihanyi móló

akvarell, papír

420*340 mm

j.j.l.: Csebi Pogány István