229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kilátás a Badacsonyból, 1935

495. Schubert Ernő (Bácsfa, 1903 - Budapest, 1960)

Kilátás a Badacsonyból, 1935

akvarell, papír

450*540 mm

j.j.l.: Schubert 35