229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kazányi Istenszülő, Krisztus pokolra szállása, Szent Miklós és szentek

59. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Kazányi Istenszülő, Krisztus pokolra szállása, Szent Miklós és szentek

olaj, fa

31*25 cm