229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Istenszülő Szent Józseffel és evangélista Szent Jánossal

60. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Istenszülő Szent Józseffel és evangélista Szent Jánossal

olaj, fa

31*26 cm