229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Támaszkodó akt

666. Hincz Gyula (Budapest, 1904 - Budapest, 1986)

Támaszkodó akt

lavírozott tus, papír

420*235 mm

j.j.l.: Hincz