229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Akt vörös pamlagon, 1945-1946 körül

665. Mattis - Teutsch János (Brassó, 1884 - Brassó, 1960)

Akt vörös pamlagon, 1945-1946 körül

45,5*35 cm

j.b.l.: MT