229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kis ház az út mentén, 1911

294. Dayka Antal (1902-ben dolgozott a nagybányai festőiskolában)

Kis ház az út mentén, 1911

olaj, karton

71*102 cm

j.b.l.: Dayka A. 911