229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Erdei tó

295. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Erdei tó

olaj, vászon

23*33 cm

j.b.l.: Szepesi Kuszka Jenő