229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Bemutatás, 1900 körül

296. Tornai Gyula (Görgő, 1851 - Budapest, 1928)

Bemutatás, 1900 körül

olaj, fa

70*46 cm

j.b.l.: Tornay Gy.

tatója, Budapest, Műcsarnok, 1904, o.n.