229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Merengés, 1910 körül

297. Tornai Gyula (Görgő, 1851 - Budapest, 1928)

Merengés, 1910 körül

olaj, karton

90*90 cm

j.k.f.: Tornai Gy.