229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágcsendélet

298. Gaál Ferenc (Debrecen, 1891 - Los Angeles, 1956)

Virágcsendélet

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Gaál F. 1941; ho. felirat: Gaál Ferenc Virágcsendélet 1941