229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy szalonban

209. Komlóssy Ede (Törökkanizsa, 1862 - ?)

Hölgy szalonban

olaj, vászon

50*36,5 cm

j.j.l.: Komlóssy Ede