229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kézimunkázó leány

210. Hartwig, J. F. jelzéssel, 19. sz. vége

Kézimunkázó leány

olaj, vászon

41*51 cm

j.j.l.: J. F. Hartwig