229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Balaton-part alkonyi fényben

443. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Balaton-part alkonyi fényben

olaj, vászon

75*101 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald