229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Újpesti Duna-part bárkákkal

442. Poll Hugó (Pest, 1867 - Budapest, 1931)

Újpesti Duna-part bárkákkal

pasztell, papír

32,5*50 cm

j.j.l.: Poll H.