229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Legénykék a vízparton

441. Poll Hugó (Pest, 1867 - Budapest, 1931)

Legénykék a vízparton

olaj, pasztell, vászon

40,5*32,5 cm

j.j.l.: Poll H.