229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alföldi országút eső után, 1921

440. Fényes Adolf (Kecskemét, 1867 - Budapest, 1945)

Alföldi országút eső után, 1921

olaj, vászon

64,5*95,5 cm

j.j.l.: Fényes A.