283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Vértál

68. Vértál

d: 27 cm

Nürnberg, 16. sz. sablonnal vert sárgaréz, öblében Angyali üdvözlet ábrázolással, poncolt díszítéssel, kopott
Reprodukálva: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008. 93.old.