68. Vértál
d: 27 cm
Nürnberg, 16. sz. sablonnal vert sárgaréz, öblében Angyali üdvözlet ábrázolással, poncolt díszítéssel, kopottReprodukálva: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008. 93.old.