283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Avilai Nagy Szent Teréz

116. Apácamunka - Avilai Nagy Szent Teréz

10*8 cm

18. sz., tempera, pergamen, sodort fémszál, csiszolt dupla üveg alatt sárgaréz keretben, sérült