283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye
[1-20]
[21-39]
[40-59]
[60-79]
[80-99]
100-119
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
Osztrák festő, 18. sz.
Krisztus a kereszten
100. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Nepomuki Szent János a ravatalon
101. tétel
Itáliai festő, 18. sz. első fele
Szent Sebestyén
102. tétel
Magyar festő
A nagyszombati kegykép mása, 1708
103. tétel
Magyar festő, 18. sz.
Az innsbrucki kegykép mása
104. tétel
Magyar festő, 18. sz. vége
Szent István felajánlja a koronát és Szent Onofriusz (kétoldalas körmeneti zászló)
105. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Mária neveltetése
106. tétel
Közép - európai festő, 18. sz. vége
Mária a gyermek Jézussal
107. tétel
Vértál
108. tétel
Osztrák festő, 18. sz. második fele
Női szent
109. tétel
Magyar szobrász, 1800 körül
Mária
110. tétel
Gyertyatartó
111. tétel
Feszület
112. tétel
Votív, 2 db
113. tétel
Ereklyetartós kenyérpecsételő
114. tétel
Votív, 3 db
115. tétel
Apácamunka - Avilai Nagy Szent Teréz
116. tétel
Búcsújáró emlék - Krisztus az Olajfák hegyén
117. tétel
Votív, 2 db
118. tétel
A máriazelli Szűzanya
119. tétel
[1-20]
[21-39]
[40-59]
[60-79]
[80-99]
100-119
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS