283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye
[1-20]
[21-39]
[40-59]
[60-79]
[80-99]
[100-119]
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
340-359
[360-379]
[380-383]
Bajor (Bayer) Ágost
Mediterrán városka látképe
340. tétel
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné
Angyali üdvözlet, 1946
341. tétel
Gaár Vilmos
Körmenet
342. tétel
Incze János, Dés
Utcarészlet lovasszánnal, 1983
343. tétel
Páll Lajos
Korondi részlet, 1973
344. tétel
Páll Lajos
Ökrösfogat
345. tétel
Cseh Gusztáv
Varjúvár, 1983
346. tétel
Incze János, Dés
Pásztorok, 1989
347. tétel
Nagy István
Falurészlet
348. tétel
Deli Antal
Utcarészlet alakkal
349. tétel
Deli Antal
Falurészlet
350. tétel
Deli Antal
Szobabelső pihenő alakokkal
351. tétel
Nagy István
Erdélyi táj, 1919
352. tétel
Basilides Sándor
Betlehemesek, 1936
353. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Parkban
354. tétel
Bene Géza
Utcarészlet fákkal, 1947
355. tétel
Cserepes István
Házak
356. tétel
Révész - Ferryman Ferenc
Kormoránok, 1921
357. tétel
Bartha László
Mediterrán városrészlet, 1930 körül
358. tétel
Bene Géza
Utcarészlet, 1946
359. tétel
[1-20]
[21-39]
[40-59]
[60-79]
[80-99]
[100-119]
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
340-359
[360-379]
[380-383]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS