283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Búcsújáró emlék - Krisztus az Olajfák hegyén

117. Búcsújáró emlék - Krisztus az Olajfák hegyén

6,5*14 cm

19. sz. vége, litográfia, papír, tükör, aranyozott papír roulé (ún. római munka), gyöngy, sérült