283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A máriazelli Szűzanya

119. A máriazelli Szűzanya

11*10 cm

19. sz. második fele, festett porcelán képkeret: Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, préselt ezüst, 'K.R.' mesterjegy
lemezen kis sérüléssel