119. A máriazelli Szűzanya
11*10 cm
19. sz. második fele, festett porcelán képkeret: Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, préselt ezüst, 'K.R.' mesterjegylemezen kis sérüléssel