283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Jézus bemutatása a templomban

125. Moldvai ikonfestő, 19. sz. első fele

Jézus bemutatása a templomban

olaj, fa

33*26 cm

felirattal, sérült