283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Apostol

30. Apácamunka - Apostol

29,5*24 cm

18. sz., anyagában színezett viasz, selyem, sodort fémszál, üveggyöngyökkel, szentek ereklyéivel, feliratos pergamen szalagokkal
keret sérült