283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Üvegikon - Piéta

133. Üvegikon - Piéta

37*27 cm

Ausztria, Sandl, 19. sz. második fele, festett üveg
kis sérüléssel