55. Vértál
d: 48 cm
Nürnberg, 17. sz., sablonnal vert sárgaréz, Angyali üdvözlet ábrázolással, poncolt díszítéssel, sérültIrodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008. 48. old.