283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Szent Simon apostol

49. Apácamunka - Szent Simon apostol

17*13 cm

18. sz., akvarell, pergamen, aranyozott fémszál, kivágott selyem
sérült