283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Szent áldozás - szentségtartó ajtó dísze

86. Szent áldozás - szentségtartó ajtó dísze

11,5*8,5 cm

német, 18. sz. első fele, tűzaranyozott sárgaréz