283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Jézus a világ megváltója

53. Apácamunka - Jézus a világ megváltója

34*31 cm

18. sz. vége, akvarell, pergamen, polion dísz, sodort fémszál, gyöngy, színes üveg, szentek ereklyéivel