283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Mária a gyermek Jézussal

93. Magyarországi szobrász, 18. sz. vége

Mária a gyermek Jézussal

faragott, festett fa

m: 26 cm

sérült