283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Szenteltvíztartó - A máriazelli Szűzanya másával

61. Szenteltvíztartó - A máriazelli Szűzanya másával

20*13,5 cm

osztrák, 19. sz. vége, ezüstözött ón, hátoldalán megkopott bélyegzés, víztartó maródott felülettel