283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Mária a gyermek Jézussal - A Krisztinavárosi kegykép mása

44. Magyar festő, 18. sz. közepe

Mária a gyermek Jézussal - A Krisztinavárosi kegykép mása

olaj, vászon

86*62 cm

In Gremio Matris sedet Sapientia Patris felirattal