42. Vértál
d: 38 cm
Nürnberg, 16. sz., sablonnal vert sárgaréz, poncolt díszítéssel, Ábrahám áldozata jelenettel, kopottIrodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008 64. old.