283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Vértál

42. Vértál

d: 38 cm

Nürnberg, 16. sz., sablonnal vert sárgaréz, poncolt díszítéssel, Ábrahám áldozata jelenettel, kopott
Irodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008 64. old.