120. Votív, 3 db
szív: 9*6 cm, szem: 11*5 cm, fül: 5*8 cm
19. sz. vége, kalapált és préselt, ezüstözött fémlemez, két darabon 'GPM' bélyegzővel, kis sérüléssel