283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Votív, 3 db

120. Votív, 3 db

szív: 9*6 cm, szem: 11*5 cm, fül: 5*8 cm

19. sz. vége, kalapált és préselt, ezüstözött fémlemez, két darabon 'GPM' bélyegzővel, kis sérüléssel