36. Vértál
d: 36 cm
Nürnberg, 17. sz., sablonnal vert sárgaréz, öblében Angyali üdvözlet ábrázolással, poncolt díszítéssel, kopottIrodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008. 48.old.