283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Szent József a gyermek Jézussal

48. Apácamunka - Szent József a gyermek Jézussal

24,5*19,5 cm

18. sz. második fele, akvarell, pergamen, selyem, fémszálas hímzéssel, eredeti diófa és diógyökér borítású keretben