283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Mária a gyermek Jézussal

50. Apácamunka - Mária a gyermek Jézussal

27*22,5 cm

18. sz., akvarell, pergamen, polion dísz, aranyozott és ezüstözött fémszál, selyem, szentek ereklyéivel