283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Ereklyetartó

25. Ereklyetartó

m: 26 cm

osztrák, 18. sz. vége, préselt, stancolt, aranyozott réz, Krisztus szenvedéstörténetének jelképeivel, színes üveg kőutánzatokkal
hiányos