283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Ereklyetartó monstrancia - fragmentum

54. Ereklyetartó monstrancia - fragmentum

15,5*12,5 cm

19. sz., Szent Anna és De Velo ereklyéivel, aranyozott sárgaréz fémszál, skófium, pergamen
talp hiányzik