283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Üvegikon - Mária a gyermek Jézussal

131. Üvegikon - Mária a gyermek Jézussal

44*33 cm

román, 19. sz. vége, festett üveg
sérült, törött