283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Skapulárés Madonna a gyermek Jézussal

71. Apácamunka - Skapulárés Madonna a gyermek Jézussal

37*31,5 cm

19. sz. második fele, akvarell, papír, aranyozott papír roulé (ún. római munka), négy sarokban szentek ereklyéivel