283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Fájdalmas Szűzanya

65. Fájdalmas Szűzanya

37*23,5 cm

osztrák, 20. sz., festett, aranyozott, ezüstözött, faragott fa