283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Votív, 3 db

77. Votív, 3 db

m: 9,5 cm, 15,5 cm, 21,5 cm

19. sz. vége, préselt ezüst, aranyozott, rátétes 'P.G.R' és 'G.R.' monogramokkal