280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Magvető

152. Schrotta János (Kispest, 1898 - Budapest, 1979)

Magvető

bronz

m: 39,5 cm

j.j.l.: talpon Schrotta J., BÁV 36/192.