280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Krisztus fejtanulmány

46. Balló Ede (Liptószentmiklós, 1859 - Budapest, 1936)

Krisztus fejtanulmány

olaj, karton

26,5*21,5 cm

j.j.l.: B. E. Roma, keret sérült