280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Csendélet gyümölcsökkel, 1865

113. Újházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)

Csendélet gyümölcsökkel, 1865

olaj, vászon

50*71 cm

j.k.l.: Újházy F. 865