280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Alexandre Charpentier és Jean - Alexandre Falguiére az öntőműhelyben, 1895

140.

Alexandre Charpentier és Jean - Alexandre Falguiére az öntőműhelyben, 1895

olaj, vászon

167,5*141 cm

j.j.l.: J. N. Sylvestre, keret nélkül